انتصاب سیاهی به عنوان معاون جدید آموزشی

Undefined
طی حکمی از سوی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی سمنان، معاون جدید آموزشی این واحد دانشگاهی منصوب شد.
به گزارش خبرنگار ما ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سمنان در آیین معارفه معاون جدید آموزشی این واحد دانشگاهی گفت: عبور دانشگاه آزاد اسلامی از دانشگاه نسل اول به نسل سوم با توجه به نیاز امروز کشور امری ضروری و اجتناب ناپذیر است که باید برای تحقق آن تلاشی مضاعف انجام داد.
دکتر شاهرخ رنجبر بهادری افزود: امروز عصر دانشگاه های نسل اول و نسل دوم به عنوان دانشگاه‌های آموزش محور و حتی پژوهش محور در دنیا به سر آمده و دانشگاه آزاد اسلامی برای ادامه روند توسعه و پیشرفت خود ملزم به ورود به عرصه دانشگاه های نسل سوم یا دانشگاه کارآفرین است.
وی با اشاره به شهریه دانشجو به عنوان تنها منبع تامین منابع مالی دانشگاه در سال‌های گذشته گفت: باید با توجه به تاکید ریاست عالی دانشگاه بر تغییر در رویکرد و ماموریت دانشگاه آزاد اسلامی، طی امسال و سال آتی دانشگاه خود را برای تامین حداقل 16 درصد از منابع مالی دانشگاه از محلی به غیر از شهریه دانشجو توانمند سازی کنیم تا بتوانیم با توجه به شرایط رقابتی موجود در عرصه آموزش عالی کشور توفیق حاصل نماییم.
بهادری گفت: برای نیل به این هدف استفاده از نیروهای تازه نفس و باتجربه در راس هرم مدیریتی مجموعه در کنار برخورداری از تجارب مفید نیرو‌های حاضر می‌تواند یک راهکار در بخش نیروی انسانی به شمار آید که تغییرات ایجاد شده در واحد سمنان برای تحقق این هدف انجام شده است.
دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امروز در عرصه رقابت در میان دانشگاه‌های و مراکز آموزش عالی مجموعه‌ای موفق خواهد بود که بتواند به بهترین شکل خود را تبلیغ نماید و برای جذب دانشجو خدمات خود را معرفی نماید.
رنجبر بهادری ارتقای کیفیت خدمات آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی را بهترین شیوه تبلیغ برای یک مرکز دانشگاهی دانست و افزود: تسریع در روند اجرایی خدمات دهی به دانشجو، پاسخگویی صحیح و مناسب، اصلاح بروکراسی حاکم بر دانشگاه و تامین هیات علمی مجرب و متعهد بهترین روش برای ارتقای سطح رضایتمندی نزد دانشجویان است و این خود بهترین راه تبلیغ برای دانشگاه محسوب می‌شود.
وی گفت: امروز برای دانشگاه بهترین تبلیغ کیفیت است، تکریم است و تخصص. باید اجازه دهیم تا دانشجویان به عنوان مخاطبین اصلی دانشگاه مبلغ دانشگاه خود باشند.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر رضا کهساری نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان نیز در این مراسم طی سخنان کوتاهی گفت: تغییر در سیستم با هدف افزایش پویایی، انگیزه و حرکت جدید ایجاد می‌شود و برای حرکت به سوی تعالی و پیشرفت باید به دنبال طرح های جدید و ارتقای کیفیت بود.
وی افزود: اعتماد به مجموعه، تفویض اختیار، نظارت بر عملکرد و استفاده از خرد جمعی و تجربه مفید گذشتگان می تواند از فاکتور های موفقیت مدیریت در هر مجموعه کاری به شمار آید که امیدواریم با تغییر انجام شده در حوزه آموزش دانشگاه آزاد اسلامی شاهد استمرار روند موفقیت و توسعه در این واحد دانشگاهی باشیم.
در این مراسم دکتر مهدی سیاهی به عنوان معاون جدید آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان معرفی و از خدمات دکتر عبدالله خالصی دوست معاون پیشین این واحد دانشگاهی تجلیل به عمل آمد.
 
Tags: