برگزاری آزمون ‌های سراسری فرصتی برای

Undefined
میزبانی و برگزاری هر چه بهتر آزمون سراسری در واحد‌های دانشگاهی فرصتی مناسب برای معرفی توانمندی‌های دانشگاه آزاد اسلامی محسوب می‌شود..
به گزارش خبرنگار ما، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سمنان با اعلام این مطلب گفت: با توجه به رقابت موجود در میان مجموعه‌های آموزش عالی در جذب دانشجو، برگزاری آزمون های سراسری در مقاطع مختلف باید به عنوان یک فرصت برای معرفی هر چه بهتر دانشگاه آزاد اسلامی به داوطلبین و خانوانده‌های آنان به شمار آید.
دکتر شاهرخ رنجبر بهادری افزود: امسال بیش از پنج هزار داوطلب شرکت در آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در واحد سمنان حضور خواهند داشت که برگزاری منظم و مناسب آزمون می‌تواند به عنوان یک راهکار تبلیغاتی برای دانشگاه افزایش میل به حضور در واحد های دانشگاه آزاد اسلامی را نزد پذیرفته‌شدگان و شرکت‌کنندگان در آزمون بالا ببرد.
وی که در جمع هیات رئیسه و کارکنان حوزه آموزش دانشگاه آزاد اسلامی سخن می‌گفت، افزود:  باید توجه کنیم ارتقای سطح خدمات رسانی و تکریم شرکت‌کنندگان و همراهان این عزیزان موجبات افزایش رضایت‌مندی نزد آنان را به دنبال خواهد داشت که می‌تواند برای دانشگاه به عنوان یه راهکار تبلیغاتی مناسب مورد بهره‌برداری قرار گیرد.
رنجبر بهادری از آمادگی کامل واحد سمنان برای میزبانی شرکت‌کنندگان در آزمون سراسری کارشناسی ارشد خبر داد و ابراز امیدواری کرد: با تلاش کلیه پرسنل دانشگاه به ویژه عوامل اجرایی آزمون سراسری محیطی مناسب و شرایطی مطلوب را برای داوطلبین عزیز فراهم کردیم تا طی سه روز برگزاری آزمون بتوانند با خیال آسوده و کمترین استرس برای ورود به دانشگاه رقابت نمایند.
شایان ذکر است امسال بیش از پنج هزار و هشتصد داوطلب طی سه روز در دو نوبت صبح و عصر در آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در استان سمنان برای ورود به دانشگاه بایکدیگر رقابت خواهند کرد..
Tags: